W szerokiej ofercie naszej firmy mogą Państwo również znaleźć profesjonalne usługi związane z wymianą opon i szeroko pojętą wulkanizacją. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i korzystamy z nowoczesnego wyposażenia, które umożliwia skuteczne wykonywanie usług naprawczych i serwisowych związanych z ogumieniem samochodowym.

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem, w którego ofercie znajdują się następujące usługi:

  • sezonowa wymiana ogumienia (z letniego na zimowe i zimowego na letnie),
  • nakładanie nowych opon na felgi,
  • przekładanie kół razem z felgami,
  • przechowywanie sezonowe ogumienia,
  • wyważanie opon,
  • naprawa pęknięć i innych uszkodzeń ogumienia samochodowego.

Jak można więc zauważyć, nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętej wulkanizacji. Obsługujemy różne pojazdy, w których montowane są opony różnego rodzaju oraz w wielu rozmiarach. Radzimy sobie zarówno ze standardowymi, jak i bardziej nietypowymi czy też skomplikowanymi zadaniami.

Nowoczesne wyposażenie

Bardzo ważnym atutem naszej oferty w zakresie wymiany ogumienia oraz szeroko pojętej wulkanizacji jest nowoczesne zaplecze techniczne, z którego korzystamy.

Posiadamy wiele profesjonalnych narzędzi oraz urządzeń, które ułatwiają nam wykrywanie nieszczelności, naprawę opon, felg, wyważanie kół czy też wykonywanie wielu innych czynności związanych z serwisem i naprawą ogumienia. Warto dodać, że wszystkie usługi zrealizowane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością, a opony po naprawie będą spełniać swoje zadania w sposób niezawodny przez bardzo długi czas.

 

Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie fachowców

Personel naszej firmy posiada wysokie kwalifikacje, wykształcenie i wiedzę w zakresie kompleksowej wulkanizacji. Cechy te w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem stanowią bardzo istotne atuty. Przekładają się one na wysoką skuteczność napraw oraz fachową realizację zadań związanych z wymianą, wyważaniem i serwisowaniem opon.

Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz innych właścicieli flot samochodowych. Każdemu zapewniamy profesjonalną pomoc zarówno w standardowych, jak również bardziej skomplikowanych przypadkach.