Nasza firma zajmuje się również prowadzeniem skupu samochodów. Przyjmujemy różne rodzaje pojazdów od wszystkich osób czy też firm zainteresowanych ich sprzedażą. Można więc oddać nam następujące pojazdy:

  • samochody sprawne technicznie,
  • pojazdy stare,
  • samochody niesprawne technicznie,
  • pojazdy po drobnych stłuczkach,
  • auta po wypadkach i samochody, które nie nadają się do dalszej eksploatacji.

Jak widać dzięki nam właściciele samochodów mogą pozbyć się pojazdów, których już nie użytkują oraz które są trudne w sprzedaży. W zamian za oddane nam pojazdy, sprzedawcy otrzymają ustaloną kwotę. Warto korzystać z naszych usług ponieważ wiążą się one z licznymi atutami. Każdemu zapewniamy fachową obsługę i poważne podejście do sprawy.

 

Profesjonalna obsługa sprzedających

Nasza firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy bardzo dobrze znają się na handlu pojazdami używanymi, uszkodzonymi czy też powypadkowymi. Stale monitorujemy rynek, zmieniające się ceny i dopasowujemy naszą ofertę tak, aby sprzedający swoje pojazdy nie byli stratni i niezadowoleni z transakcji.

Każdemu zapewniamy fachową obsługę. Co więcej sprzedaż samochodu w naszym skupie jest w pełni legalna i bezproblemowa pod kątem prawnym. Podpisujemy bowiem umowę kupna-sprzedaży, na podstawie której sprzedający może bez żadnych problemów wyrejestrować pojazd w wydziale komunikacji.

Korzystna wycena skupowanych pojazdów

W naszej firmie pracują specjaliści, którzy bardzo dobrze znają się na obowiązujących cenach i wartościach pojazdów. Na podstawie informacji udzielonych przez sprzedającego, dokumentów samochodu oraz oględzin na miejscu, dokonujemy profesjonalnej wyceny samochodów przeznaczonych na sprzedaż. Oczywiście jest ona uczciwa dla sprzedającego. Oznacza to, że za pojazdy będące w lepszym stanie lub za rzadkie pojazdy umożliwiające pozyskanie części trudnych do zdobycia, zapłacimy więcej niż za klasyczne, silnie uszkodzone pojazdy.

W każdym przypadku sprzedający osiągnie jednak korzyść, ponieważ pozbędzie się niepotrzebnego auta i dodatkowo otrzyma za to pieniądze.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty każdego, kto chce sprzedać swój samochód w skupie.